Staňte se REALITNÍM MAKLÉŘEM

Máte zájem pracovat v příjemném týmu profesionálních odbroníků? Právě pro Vás jsme vyvynuli realitní systém s rychlým kariérním růstem. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Nabízíme

  • Progresivní motivační provizní systém až 90%
  • Rychlý kariérní růst s možností vybudování vlastního týmu makléřů
  • Prezentaci vámi vybraných nemovitostí s exportem na významné realitní servery
  • Výhodné členství v České komoře realitních kanceláří
  • Právní servis v renomované právní kanceláři
  • Zaškolení, firemní podporu a zázemí naší společnosti
  • Časová flexibilita
  • Zázemí působivé kanceláře
  • Navíc provize za doporučení dalších služeb

Náplň činnosti

  • Vyhledávání nemovitostí vhodných k nákupu nebo ke zprostředkování prodeje
  • Telefonický a osobní kontakt s klienty
  • Náběry a prodej nemovitostí
  • Domlouvání a realizace prohlídek nemovitostí
  • Obchodní jednání s klienty

Požadujeme

  • Profesionální a reprezentativní vystupování
  • Min. středoškolské vzdělání s maturitou
  • Dobré komunikativní schopnosti
  • Snahu o prosazení, kreativní myšlení a samostatnost
  • Uživatelské znalosti práce na PC
  • Ochotu učit se novým věcem
  • Řidičský průkaz výhodou

Staňte se DOPORUČITELEM

Naším klientům nabízíme vyjímečný způsob spolupráce a možnost si vydělat zajímavé peníze. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Masivní inzerce Exportujeme na

Za nás hovoří čísla Jasně a přehledně